Menü

Elektronik Sigara' da Çok Tercih Edilen Markalar Nelerdir?

Elektronik Sigara' da Çok Tercih Edilen Markalar Nelerdir?

Elektronik sigaralar sağlığa zararsız ve %100 gerçekçi olarak üretilen simülatörlerdir. Normal sigaranın bütün özelliklerine sahip olan elektronik sigaralar normal sigaraları taklit etmektedir.  Elektronik sigara likit ise elektronik sigara kartuşlarını doldurmaya yarayan aromalı sıvıdır. Elektronik cihazınızı ekonomik ve rahat bir şekilde kullanmanızı sağlayan elektronik likitin PG ve VG olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Elektronik sigaraların yaygınlaşmasıyla birlikte birçok firma tarafından elektronik sigara üretimi yapılmaktadır. Elektronik sigara likiti satışı yapan çok tercih edilen firmaların başında Ovale, Joyetech, Dekang ve Natura gibi firmalar bulunmaktadır. Bu markalar birçok elektronik sigara likiti üretmekle birlikte tüm Avrupa’ya da satışını gerçekleştirmektedir.

Natura Marka Elektronik Sigara Likiti

Cam damlalıklı ve plastik iğneli olarak üretilen Natura elektronik sigara likitleri 30 ml’lik şişelerde satışa sunulmaktadır. Bu likitler İtalya Hexocell laboratuvarlarında üretilmektedir. Natura marka likitlerde PG ve VG miktarları özel olarak ayarlanmıştır. Özel hazırlanan bu likitlerde aroma hem yoğun hem de bol dumanlı olarak üretilmektedir. 0, 9 ve 18 mg olarak 3 farklı nikotin miktarıyla üretilen Natura marka likitler ilaç sektörünün içerisinde bulunduğu için Avrupa’da yoğun bir denetim geçirmektedir. Fiyat açısından oldukça ekonomik olan Natura marka likitler oldukça kaliteli olarak üretilmektedir. Tütün, meyve ve egzotik aromalara sahip birçok çeşit likiti rahatlıkla bulabilirsiniz.

Dekang Marka Elektronik Sigara Likiti

Resim

Dekang marka elektronik sigara likiti Çin menşeili bir firmadır. Dekang markalı likitlerin ürün yelpazesi çok geniş olduğu için kendinize uygun likitleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Dekang markalı likitlerin fiyatları çok uygundur. Hatta birçok firma açısından en uygun fiyatlara sahip likitler olarak bilinmektedir.  Dekang markalı likitlerin neredeyse hepsi %100 VG olarak üretilmiştir. Özellikle karpuz, kavun, üzüm aromalıları kullananlar tarafından çok beğenilmektedir. 6, 12, 18 ve 24 mg olarak farklı nikotin çeşitleri ile üretilmiştir.

Ovale Marka Elektronik Sigara Likiti

Buhar analizi yaptırmış olan ünlü elektronik sigara likit markası ovale nin içerisinde çok az miktarlarda formaldehit ve asetaldehit bulunmaktadır. İtalya’da üretilen Ovale markası likitler 20 ml’lik plastik iğneli şişelerde üretilmektedir. Çok çeşidi bulunmayan Ovale markasının farklı ve özel tatları bulunmaktadır. 0, 9 ve 16 mg olarak 3 farklı nikotin miktarlarıyla üretilen Ovale marka elektronik likitler çok tercih edilmektedir.

Joyetech Marka Elektronik Sigara Likiti

İtalya’nın Roma şehrinde üretilen Joyetech markalı elektronik sigara likitler plastik iğneli ve 20 ile 30 ml’lik şişelerde üretilmektedir. Çok çeşidi bulunmayan bu likitin 0, 9 ve 16 mg olmak üzere farklı nikotin miktarları bulunmaktadır.

Eleaf  Marka Elektronik Sigara Modelleri

Eleaf Electronics Co, Ltd Çin in Shenzhen şehrinde bulunan, 2008 yılında kurulan bir firmadır. Eleaf hzılı ve sürekli bir şekilde tüm yaratıcılığı yeni modeller üreterek dünyanın en tanınmış vaping markalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerine her noktada destek vererek kullanıcılarının beğenisini kazanan Eleaf elektronik sigara modelleri dünya çapında ünlü vaping markası olmuştur. Eleaf fabrikadaki teknik ekibinin yoğun gayreti iel  tüm kullanıcılarının dünyaların en iyi vaping deneyimi sağlaması için çalışmaktadır.

Aspire Marka Elektronik Sigara Modelleri

Aspire 2013 yılında kurulmuş ve hızlı bir şekilde Aspire ürün fikirleri hakkında konuşurken, birçok online kullanıcı ile bugün dünyanın en tanınmış vaping markalarından biri haline gelmiştir.
Aspire on yılı aşkın engin e-sigara deneyime sahip fabrikalasında üretim yapmaktadır.  Fabrikamız yüksek kaliteli ve birçok önde gelen elektronik sigara şirketleri ile ist,krarlı ilişkileri vardır.Yönetim, ürün geliştirme ve kalite kontrol başarımızın anahtarıdır.Üst düzey Ar-Ge ekiplerimiz sektör içinde üst düzey deneyimi ile, yurt dışında da destek alınan birçok üst düzey teknik uzmanlardan oluşur. Aspire elektronik sigara modelleri üzerinde 25 patentli model bulunmaktadır.

Delirium Marka Elektronik Sigara Modelleri

Yunanistan markası olan Delirium elektronik sigara modelleri  ekonomik fiyatlı ve yüksek perfomanslı ürünler üretmekle sektördeki yerini almıştır. Çok fazla ürün çeşitliliği buunmamasına karşın ekonomik fiyatları ve başlangıç setleri ile yeni elektronik sigara kullanıcıların her zaman ilk tercihlerinden olmuştur.

Kangertech Marka Elektronik Sigara Modelleri

Kangertech elekronik sigara modelleri Shenzhen Çin merkezli en iyi bilinen elektronik sigara markalarından biridir . Kangertech sektörün önde gelen hizmet ve ürünleri ve dünya çapında genel olarak hoş bir vaping deneyimi ile müşterilerine hizmet vermektedir .

Elektronik Sigara Kullanımının Yasak Olduğu Ülkeler

Elektronik sigara kullanımının artmasıyla birlikte bazı ülkeler tarafından elektronik sigara kullanımı yasaklanmıştır. Tütün endüstrisinin önemli gelirler ettiği bu ülkeler  Elektronik sigara kullanımı yasak olan ülkelerin başında Brezilya, Meksika, Hong Kong, Malezya, Singapur gelmektedir.

Ek Resimler

Bu içerik 29.01.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 6802 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler