Menü

Elektronik Sigara Gerçekleri

Yorumları oku (164)

Elektronik Sigara Gerçekleri


Elektronik sigara ülkemizde çok fazla bilinen bir cihaz olmaması nedeniyle, bazı kimseler tarafından yalan ve sahtekarlık üzerine kurulu bir satış politikasıyla piyasaya sunulmaktadır. Bu yalanlara ve şehir efsanelerine inanan müşteriler ise boşa para harcayarak mağdur duruma düştükleri gibi sağlıklarını tehlikeye atmaktadırlar.Tabiri caiz ise yağmurdan kaçarken doluya tutulmaktadırlar.Şimdi elektronik sigara halkında doğru bilinen YALANLARI inceleyelim !

Elektronik Sigara Gerçekleri - Orjinal Likit Dolum Sıvısı

Orijinal Likit & Sahte Likitler !


Piyasada Orijinal Dekang, Liqua vb. adı altında, plastik veya cam kutularda içeriğindeki maddelerin ne olduğu belli olmayan pek çok likit satılmaktadır. Bu maddeler sigara hazzı vermediği gibi sağlığınızı da tehlikeye atmaktadır.

Türkiye'de üretilen likitlere itibar etmeyiniz. 
Satın almak istediğiniz likitleri, üretici firmanın web sitesinden kontrol etmelisiniz. Şişe veya kutu görsellerini, orjinal sitesinde bulunan mg değerlerini ile satın almakta olduğunuz ürünün mg değerlerini kontrol etmeniz gerekmetedir.
Eğer satın almış olduğunuz likit sahte ise kullanmayın ve aldığınız firma ile iletişime geçerek iade edin. Sahte likit aldığınız firmaları şikayetvar vb sitelere ihbar ederek, bir başka elektronik sigara kullanıcısının zarar görmesini engellemiş olursunuz.


EVYAP LİKİTLERE DİKKAT !
Evde yapılan içeriğinde nelerin kullanıldığı  likitlere dikkat ediniz, sırf güzel kokusu güzel tadı nedeniyle sağlığınızı riske atmayınız. Litresi 10 tl olan gliserin mi , yoksa litresi150 tl olan gliserin mi içerisinde kullanılıyor bunlar çok önemli ayrıntılardır. Aroma olarak gıda sektöründe bile kullanılamayan derece kalitesiz aromalar mı kullanılıyor yoksa Avrupa Gıda Enstitulerince onaylı aromalar mı kullanılıyor lütfen dikkat ! Dostlarınız ve güvendiğiniz kişiler dışında bilmediğiniz markaları ve evyap likitleri tercih etmeyiniz.!

Elektronik sigara hakkında şikayetler

Şikayet Var "Elektronik Sigara"


Elektronik sigara evet bu buhar üreterek sizi sigara alışkanlığından kurtaran ve sağlık sorunlarına neden olan pek çok hastalığı önleyen cihaz ! Ülkemizde bazı siteler tarafından internet alışverişi bu ürün üzerinden su istimal edilmektedir. Lütfen ama lütfen, alışveriş yapmadan önce sikayetvar.com gibi sorun çözüm sitelerinde, alışveriş yaptığınız sitenin adını yazarak arama yaptırınız. Çok  fazla sorun bulunan sitelerden uzak durunuz alışveriş yapmayınız!

Kullanıcıların ne gibi sorunlar ile karşılaştıklarını okuyunuz. Mutlaka hakkında şikayet olmayan sitelerden alışveriş yapmaya özen gösteriniz.! Sonra kutu içerisinden çıkan hıyar ile uğraşmayın, paranızın peşine düşmeyin ! Ayrıca telefon veya e-mail ile ulaşamadığınız satıcıdan da alışveriş yapmayınız.

Elektronik Sigara Distribütörü

"Elektronik Sigara Distribütörü – Bayi'' Yalanı !


Ülkemizde satışı henüz yasal olarak kabul edilmemiş, özel izne tabi olan bir ürünün distribütör, bayi veya yetkili satıcı gibi ünvanlar adı altında satışının yapılabilmesi mümkün değildir.

Takdir edeceğiniz gibi resmi olarak ithal edilemeyen bir ürünün distribütör, bayi veya yetkili satıcı gibi pazarlama ve satış yapan şirketleri olamaz. Bu gibi şirketlerin tamamı hayal ürünüdür. !
Elektronik Sigara 2 yil garanti yalanı

" 2 Yıl Garanti " Yalanı !


Eminim ilk duyduğunuzda kulağınıza çok hoş geliyordur. Bu gibi vaatlerde bulunan ve stoklarında sadece üç –beş adet ürün bulunan satıcılara ürünü satın aldıktan sonra ikinci kez ulaşamayacaksınız.
Bildiğiniz gibi resmi olarak ithalatı olmayan bir ürünün garantisi de yoktur. Bu garantiyi veren satıcıya ürünü satın aldıktan sonra bir daha ulaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.
Elektronik Sigara marka yalanları


Elektronik Sigara ''Marka'' Yalanları !


Piyasadaki bazı pazarlama dehaları, sattıkları ürünlerin Almanya, Amerika, İngiltere gibi ülkelerde üretildiğini öne sürüp insanları kandırmaktadır.
Unutulmamalıdır ki bu ülkelerde ne elektronik sigara fabrikası vardır, nede üretim yapılmaktadır. Elektronik sigara imalatının tamamı Çin’ de yapılmaktadır. Avrupa kuruluşlu olan bazı firmalarda ürünlerini Çin’ den temin etmektedirler. Kaliteli bir kaç marka adı verecek olursak Joyetech, Innokin , Aspire, Eliaf, eCig eu gibi…


Devamlılık İlkesi


Sürekli isim değiştiren ve mantar gibi türeyen, kopya içeriğe sahip ve web site tasarımı açısından size güven vermeyen sitelerden alışveriş yapmayınız. Bu siteler büyük ihtimal ile dolandırıcılık için kurulmuş web siteleridir.
Ürün temininde uzun zamandır var olan web sitelerini tercih ediniz.

Bu içerik 20.02.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 43288 kez okundu.

Yorumlar (164)

 • Ö**22.02.2017

  Yorum onay bekliyor..

 • S** B**22.02.2017

  Yorum onay bekliyor..

 • Merhaba,günde 2,5 paket lucky strike siyah (mentollü) içiyorum. Likit olarak ne önerirsiniz?

 • Virginya tütün ile biraz mentol karıştır güzel oluyor. Liqua yada natura ikisi de güzel

 • Ben yeni başladım e sigaraya ve eleaf istick pico aldım yanlız şarj etme konusunda kararsızım samsung telefon kullanıcısıyım telefonun şarj aletiyle mi şarj edeyim yoksa piller için şarj aleti mi alayım yardımcı olursanız sevinirim

 • Merhabalar ben e sıgara kullanmak ıstıyorum fakat patlama rıskı oldugu ıcın arkadaslarım uzak durmamı soyledı ama ben fıyatı onemlı degıl patlama rıskı yok denecek kadar az ve ıyı bır urun ıstıyorum bana ne tavsıye edersınız e sigara ıle ılgılı cok bı bılgımde olmadıgı ıcın sormak ıstedım bu konuda yardımınıza ıhtıyacım var 500 tl den fazla verebılırım ayda 500 tl zaten sıgaraya gıdıyor

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Merhaba, sitemizde bulunan tüm ürünler orjinaldir ve patlama riski yoktur. Whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Merhabalar günde ortalama 1 - 1,5 pk. Winston box tüketiyorum , başlangış seviyesinde ne önerebilirsiniz?

 • Merhabalar, winston süper slim (gray) kullanıcısıyım ve günde bir paket içiyorum. Denemek istiyorum, başlangıç için ne önerebilirsiniz?

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Merhaba, Joyetech eGo AIO modeli başlangıç için yeterli olacaktır. Likit olarak 0.3mg nikotin seviyeli likit seçebilirsiniz.

 • Şunu da belirteyim. 15 yıldır sigara kullanıyorum 32 yaşında bir bayanım ve hiç ara dahi vermedim. Sigarayı artık bırakmak istiyorum. Buna göre öneri de bulunursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Merhaba, içtiğiniz sigaranın markası, nikotin seviyesi, kullanım sıklığınız vb bilgiler verirseniz daha uygun cihazı seçmeniz konusunda yarımcı oluruz. Whatsapp : 0535 880 52 91 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Öncelikle kolay gelsin ilk defa e-sigara kullanacağım dumanı yoğun aroması güzel ve boğazda yanma hissini en az yaşayabileceğim likit olarak ne önerirsiniz?? ?

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Merhaba, başlangıç için LiQua 3mg veya 6mg nikotin seviyeli meyve tadlarını önerebilirim. Eğer hafif gelirse nikotin seviyesini daha sonraki alışverişinizde yükseltebilirsiniz.

 • Bir kac video izledim ama yeterli gelmedi sanırım. Coil ,pamuk degistirme falan.. . Size daha dogrusu şöyle izah edeyim gunde 15 e yakin sigara iciyorum. Nefes darligim var uzun süredir. Sigarayi birakmak istiyorum bu nedenle lakin olmuyor. En son bu esigarayi denemek istiyorum. Kaliteli saglam benim başımı agritmayacak bana sorun yaratmayacak patlama riski olmayacak bataryasi saglam ve uzun omurlu olacak herseyi icinde bir esigara onerir misiniz? Fiyat onemli degil sonucta sigaraya bugune kadar ne paralar vermedik mi? Acikcasi yardiminiza cok ihtiyacim var. Simdiden teşekkür ederim.

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Merhaba, standart mod setlerden istediğinizi seçebilirsiniz. Likit olarak içtiğiniz sigaraya en yakın nikotin seviyeli likit seçmeniz gerekmektedir. Whatsapp : 0535 880 52 91 üzerinden iletişime geçerseniz daha kolay yardımcı oluruz.

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.