Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigara Gerçekleri

Yorumları oku (89)

Elektronik Sigara Gerçekleri


Elektronik sigara ülkemizde çok fazla bilinen bir cihaz olmaması nedeniyle, bazı kimseler tarafından yalan ve sahtekarlık üzerine kurulu bir satış politikasıyla piyasaya sunulmaktadır. Bu yalanlara ve şehir efsanelerine inanan müşteriler ise boşa para harcayarak mağdur duruma düştükleri gibi sağlıklarını tehlikeye atmaktadırlar.Tabiri caiz ise yağmurdan kaçarken doluya tutulmaktadırlar.Şimdi elektronik sigara halkında doğru bilinen YALANLARI inceleyelim !

Elektronik Sigara Gerçekleri - Orjinal Likit Dolum Sıvısı

Orijinal Dekang Likit & Sahte Likitler !


Piyasada Orijinal Dekang Likit adı altında, plastik kutularda içeriğindeki maddelerin ne olduğu belli olmayan pek çok likit satılmaktadır. Bu maddeler sigara hazzı vermediği gibi sağlığınızı da tehlikeye atmaktadır.

Orijinal Dekang Likit sadece 10 ml ve 20 ml Vapor olarak satılır. Orijinal Dekang Likit üzerinde içeriği, son kullanma tarihi ve nikotin seviyesi gibi bilgiler yer alır.
Orijinal Dekang Likit ilaç kutusu gibi bastırılarak açılır, kutusu jelatin kaplıdır.
Orjinal Dekang Likit koyudur, su gibi akışkan değildir.
Orijinal Dekang Likit kutusu koyu renklidir.
Gibi özellikler Orjinal Dekang Likit i diğerlerinden ayırt etmenize yardımcı olur.

EVYAP LİKİTLERE DİKKAT !
Evde yapılan içeriğinde nelerin kullanıldığı  likitlere dikkat ediniz, sırf güzel kokusu güzel tadı nedeniyle sağlığınızı riske atmayınız. Litresi 10 tl olan gliserin mi , yoksa litresi150 tl olan gliserin mi içerisinde kullanılıyor bunlar çok önemli ayrıntılardır. Aroma olarak gıda sektöründe bile kullanılamayan derece kalitesiz aromalar mı kullanılıyor yoksa Avrupa Gıda Enstitulerince onaylı aromalar mı kullanılıyor lütfen dikkat ! Dostlarınız ve güvendiğiniz kişiler dışında bilmediğiniz markaları ve evyap likitleri tercih etmeyiniz.!

Elektronik sigara hakkında şikayetler

Şikayet Var "Elektronik Sigara"


Elektronik sigara evet bu buhar üreterek sizi sigara alışkanlığından kurtaran ve sağlık sorunlarına neden olan pek çok hastalığı önleyen cihaz ! Ülkemizde bazı siteler tarafından internet alışverişi bu ürün üzerinden su istimal edilmektedir. Lütfen ama lütfen, alışveriş yapmadan önce sikayetvar.com gibi sorun çözüm sitelerinde, alışveriş yaptığınız sitenin adını yazarak arama yaptırınız. Çok  fazla sorun bulunan sitelerden uzak durunuz alışveriş yapmayınız!

Kullanıcıların ne gibi sorunlar ile karşılaştıklarını okuyunuz. Mutlaka hakkında şikayet olmayan sitelerden alışveriş yapmaya özen gösteriniz.! Sonra kutu içerisinden çıkan hıyar ile uğraşmayın, paranızın peşine düşmeyin ! Ayrıca telefon veya e-mail ile ulaşamadığınız satıcıdan da alışveriş yapmayınız.

Elektronik Sigara Distribütörü

"Elektronik Sigara Distribütörü – Bayi'' Yalanı !


Ülkemizde satışı henüz yasal olarak kabul edilmemiş, özel izne tabi olan bir ürünün distribütör, bayi veya yetkili satıcı gibi ünvanlar adı altında satışının yapılabilmesi mümkün değildir.

Takdir edeceğiniz gibi resmi olarak ithal edilemeyen bir ürünün distribütör, bayi veya yetkili satıcı gibi pazarlama ve satış yapan şirketleri olamaz. Bu gibi şirketlerin tamamı hayal ürünüdür. !
Elektronik Sigara 2 yil garanti yalanı

" 2 Yıl Garanti " Yalanı !


Eminim ilk duyduğunuzda kulağınıza çok hoş geliyordur. Bu gibi vaatlerde bulunan ve stoklarında sadece üç –beş adet ürün bulunan satıcılara ürünü satın aldıktan sonra ikinci kez ulaşamayacaksınız.
Bildiğiniz gibi resmi olarak ithalatı olmayan bir ürünün garantisi de yoktur. Bu garantiyi veren satıcıya ürünü satın aldıktan sonra bir daha ulaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.
Elektronik Sigara marka yalanları


Elektronik Sigara ''Marka'' Yalanları !


Piyasadaki bazı pazarlama dehaları, sattıkları ürünlerin Almanya, Amerika, İngiltere gibi ülkelerde üretildiğini öne sürüp insanları kandırmaktadır.
Unutulmamalıdır ki bu ülkelerde ne elektronik sigara fabrikası vardır, nede üretim yapılmaktadır. Elektronik sigara imalatının tamamı Çin’ de yapılmaktadır. Avrupa kuruluşlu olan bazı firmalarda ürünlerini Çin’ den temin etmektedirler. Kaliteli bir kaç marka adı verecek olursak Joyetech, Innokin , Aspire, Eliaf, eCig eu gibi…


Devamlılık İlkesi


Sürekli isim değiştiren ve mantar gibi türeyen, kopya içeriğe sahip ve web site tasarımı açısından size güven vermeyen sitelerden alışveriş yapmayınız. Bu siteler büyük ihtimal ile dolandırıcılık için kurulmuş web siteleridir.
Ürün temininde uzun zamandır var olan web sitelerini tercih ediniz.

Bu içerik 20.02.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 31185 kez okundu.

Yorumlar (89)

 • G** G**25.10.2016

  Yorum onay bekliyor..

 • Merhaba,
  bir arkadaşımdan artık kullanmayan istick 30w elektronik sigara geldi ama atomizerin (egoone) camı kırık. Elektronik sigarayı ilk defa kullanacak biri olarak bana hangi atomizeri ve
  günde 4-5 adet aromalı puro (backwoods) içtiğimi düşünürsek hangi likiti önerirsiniz?

 • CEVAP

  Boyut ve performans olarak

  Aspire Triton Mini Atomizer
  Delirium Protank Atomizer

  Likit tavsiyesi olarak tütün sevdiğiniz için;

  HALO Black Calico

  Natura Maxboro

 • 1. 5 senedir burdan alırım tüm ihtiyacımı ve her istediğim orjinal olarak eksiksiz gelmiştir
  şikayet eden arkadaşlar işi dalgaya alana arkadaşlardır işine sadık olanları kötülemek veya şikayet etmek bence adil bir davranış şekli değildir

 • Size ulaşabiliceğimiz bi numara wp yada mail adresi?

 • CEVAP

  Telefon : +90 535 880 52 91
  Mail : destek@elektroniksigaravip.com.tr

 • Ben e sigara almak istiyorum fakat öğrenmek istediğim bi kaç sorum var. Pamuk değişimi yapmamız gerektiğini tadından anlıyormuşuz kaç günde bir değişim yapmamız daha sağlıklı? Özel bir pamuğu var mı? Telleri içinde aynı şekilde tabi?

 • CEVAP

  Merhaba, tel ve pamuk olayı rba sistemlerde kullanılmaktadır. Eğer elektronik sigara yeni başlayacaksanız il kolarak kullan at iç atomizerleri kullanmanızı tavsiye ederim. Telin sarım şekli veya %100 organik pamuğun sarım şekli ilk etepta sizi zorlayabilir.

 • Birkaç siteden yaptığım kötü alışverişten sonra e-sigaradan soğumuştum ki,
  son olarak burayı denedim gerçekten işine ve müşterisine saygı ve alaka gösteren bir site. Hızlı kargo, gerçek ürün , her konuda yardım daha ne olsun
  2. Alışverişim oldu ve yazma gereği duydum ne alırsanız o geliyor bol buharlar.. .

 • CEVAP

  Teşekkür ederiz Ahmet bey

 • Kredi kartina taksit yapmiyor musunuz?

 • CEVAP

  Kredi kartına tek çekim yapıyoruz, bankanızı arayarak çekilen tutarı taksitlendirebiliyorsunuz.

 • İstenirse kargo şubesine direk gönderiyor musunuz ev yerine kapıda ödeme alacağım ama evde olmuyorum direk şubeden alabiliyor muyuz

 • CEVAP

  Merhaba şubeden kapıda ödeme teslim alabilirsiniz.İyi günler

 • Merhaba ben bi kac gun once elektornik sigara aldim bitanede likit aldim ama tadi cok tatli bana guzel bi likit onerirmisiniz

 • CEVAP

  Tütün aromalı likitleri veya meyve aromalı likitleri denemenizi tavsiye ederim.

  Halo Natura Taken Three Le French

 • Cevap için çok teşekkürler. Bir konuda fikir istiyorum o zaman :) daha önce ovale elips kullandı, ama iki parça arasındaki sistem bozuldu. Kutu gibi değil de sigara görünümlü, ve çok pahalı olmayan ürün önerileriniz neler acaba? Teşekkürler.

 • CEVAP

  Rica ederim. İstediğiniz özellikte tavsiye edebileceğim ürünler;
  Delirium Swiss Slim V2
  Joyetech Ego One V2 XL
  Smok Stick One Basic
  Kangertech EVOD PRO
  4 farklı markadan starter kitler.

Yorum Yap

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.