Menü

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılmaktadır?

Elektronik sigara , kullanım olarak kolay ve risk taşımayan bir elektronik cihazdır. İçerisindeki bulunan batarya ya da pilin, ısıtılıp buhar üretecek olan atomizer ve cartomizer parçalarına güç vererek gönderi yapar ve büyük bir buhar bulutu ortaya çıkar. Daha sonrasında tercih ettiğiniz ya da kullanmak istediğiniz elektronik sigara likit ile etkileşime girmesi ve bu dolum sıvısını yani likiti buharlaştırarak içinize çekmeniz ile birlikte nasıl kullanıldığını öğrenmiş olduk. Elektronik sigara kullanımı bakımından kolay ve yakma işlemi gerekmediğinden dolayı da tercih edilebilmektedir.

Resim

Elektronik Sigara

Sigarayı bırakmak isteyenler için üretilmiş olan elektronik sigara, özellikleri bakımından gerçek sigaradan daha yararlı ve bir o kadar da sigarayı bıraktırmayı sağlayan psikolojik olarak uzak tutmasını da göz önüne alırsak en iyi elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Hem kalem şeklinde tasarlanmış olmaları hem de cepte kolay taşınmaları ile birlikte portatif ve şık bir görünüm sergilemeleri ile tercih etmektedirler. Sağlık bakımından da gerçek sigara ile arasında çok fark vardır. Bu elektronik sigara hiçbir şekilde bağımlı yapmamakta ve istediğiniz zaman bırakmanızı sağlamaktadır. İçeri çekilen buhar ile sigara alışkanlığını daha sağlıklı bir biçimde bırakmanızı sağlaması ile de dikkat çekici bir ürün olmaya başarmıştır.

İstanbulda Elektronik Sigara

İstanbulda elektronik sigaranızı görerek ve deneyerek satın almak istiyorsanız bizimle iletişime gecebilirsiniz. Böylece kargoda güvensizlik gibi sorunların önüne geçmiş olursunuz. İstanbul elektronik sigara modelleri en yeni ürünleri ve kaliteli elikit seçenekleri ile hizlere hizmet vermektedir. Ayrıca aynı gün kargo ve çok fazlaürün çeşitliliği ile elektronik sigara istanbul hizmetinizde.

Elektronik Sigara Likit

Elektronik sigara likit, dolum sıvısı olan e-likit adı da verilen farklı aroma çeşitleri ile de seçenekleri bulunan bu ürünlerin, bazı markalar tarafından bir çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Ancak dolum sıvısı konusunda dikkat etmeniz gereken konularda yer almaktadır. Sahte olarak satılan bazı yerlerde veya internet sitelerinde son kullanma tarihi, şişe üzerinde güvenlik bandı, bandrol ve mg seviyesi gösteren likitleri seçmeli ve bunların orijinal olduğundan emin olmalısınız. Sahtelerin üzerinde bu gibi özellikler yer almamaktadır.

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılmaktadır?

Elektronik sigarada bulunan bütün özel parçalar birleştirildikten sonra üzerinde bulunan düğmeye basılarak dolum sıvısının buharlaşması ile içeri çekilerek bu işlem halledilmiş olur. Dolum sıvısını aromalı seçerseniz farklı tatlar ile bu kullanılan elektronik sigara sayesinde sigarayı bırakmak daha kolay olacaktır. Hem sigarayı bırakmak daha zararsız ve keyifli olması ile elektronik sigarayı tercih edebilirsiniz. Ek Resimler

Bu içerik 13.05.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 2114 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler